eu

Anmar

Łączenie wieloletniego doświadczenia z innowacjami w biznesie to nasza MISJA.

Pragniemy, aby w polskich szpitalach był obecny sprzęt medyczny najwyższej jakości. To nasza WIZJA

Poznaj nas
Zapraszamy do naszego sklepu nicichirurgiczne.eu. Znajdą tam Państwo produkty J&J znajdujące się w naszej ofercie.

W SKRÓCIE

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego jednorazowego oraz wielorazowego użytku, środków do dezynfekcji i materiałów dla radiologii. Od kilkunastu lat dostarczamy wyroby medyczne dla szpitali publicznych oraz niepublicznych, klinik medycznych, przychodni specjalistycznych i gabinetów lekarskich. Sukces i obecną pozycję na rynku zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz szerokiej ofercie sprzętu medycznego najwyższej jakości, gwarantującego bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego.

PRODUKTÓW

LAT DOŚWIADCZENIA

PRODUCENTÓW

%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DLA KOGO?

Realizujemy dostawy wyrobów medycznych do kilkuset szpitali publicznych na terenie całego kraju. Na przestrzeni ostatnich lat mocno pracowaliśmy nad kompleksowością oferty i dzisiaj możemy stwierdzić, że jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowanie szpitala na większość zamawianego zużywalnego sprzętu medycznego. Niezwykle ważna jest dla nas jakość oferowanych i dostarczanych produktów, dlatego bardzo starannie dobieraliśmy i dobieramy partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy szpitale publiczne z całego kraju.

Posiadamy szerokie grono przedstawicieli handlowych z długoletnim stażem pracy w branży medycznej, dedykowanych do pracy w sektorze szpitali prywatnych. Posiadają oni niezbędną wiedzę, aby zaoferować klientowi jak najlepsze rozwiązania w doborze asortymentu. Mając w swojej ofercie produkty wielu producentów, mamy duże pole manewru w podejmowaniu decyzji przy konstruowaniu oferty. Realizujemy kompleksowe dostawy wyrobów medycznych na terenie całego kraju.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy zadzwoń do nas lub wyślij e – mailem formularz zapytania, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Obsługujemy dostawy do około tysiąca podmiotów niepublicznych tj. przychodni specjalistycznych, poradni medycznych oraz gabinetów lekarskich. Większość dostaw realizujemy kompleksowo w terminie do trzech dni roboczych. Szczegóły dostaw ustalamy indywidualnie z osobą upoważnioną po stronie Zamawiającego.

Jeżeli masz problem z obecnym dostawcą, to zadzwoń do nas, a Twoje kłopoty znikną.

Obecnie realizujemy dostawy do kilkunastu hurtowni medycznych z tereny polski południowej. Ze względu na kompleksowość oferty, własny import produktów, podpisane umowy o wyłączności na Polskę oraz wynegocjowane bardzo duże upusty cenowe, możemy zaoferować bardzo korzystne warunki współpracy.
Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, to przyjedź do Tychów, a my przygotujemy dla Cebie korzystne warunki współpracy.
  • Szpitale 52%
  • Szpitale niepubliczne 25%
  • NZOZ 18%
  • Hurtownie 5%

6 + 10 =

Anmar Sp. z o. o. Sp. k.

ul. Strefowa 22

43-100 Tychy

tel/fax: (032) 780 65 31

tel/fax: (032) 780 32 79

tel/fax: (032) 327 16 96