ELEKTROMEDYCYNA

Papiery rejestracyjne

papiery medyczne do aparatów EKG, EEG, KTG, USG, papiery do drukarek laboratoryjnych

Gdzie wykorzystać?

Obszary kliniczne w których wykorzystywane są papiery rejestracyjne to diagnostyka medyczna, z zakresu: kardiologii, elektroencefalografii, monitorowania czynności serca płodu, ultrasonografii, spirometrii.

Czy wiesz, że...?

W ciągu życia Szwed Arne Larsson, który był pierwszym pacjentem ze wszczepionym rozrusznikiem serca, zanim zmarł w wieku 86 lat w 2001 r. miał zamontowane 24 tego typu urządzenia i przeżył zarówno jego wynalazcę jak również „swego” chirurga.

covidienlangbioprotech

elektrody i akcesoria do EKG

elektrody do monitorowania pacjentów jednorazowego użytku, elektrody do badań wysiłkowych jednorazowego użytku
elektrody do badań holterowskich jednorazowego użytku, elektrody kończynowe klipsowe wielorazowego użytku, elektrody przyssawkowe wielorazowego użytku, elektrody przedsercowe wielorazowego użytku, pasy piersiowe wielorazowego użytku, żele medyczne

czujniki tlenowe oraz do pulsooksymetrii

czujniki do pulsooksymetrii na palec dla dorosłych wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii na palec dla dzieci wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii gumowe na palec dla dorosłych wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii gumowe na palec dla dzieci wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii na ucho dla dorosłych wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii na ucho dla dzieci wielorazowego użytku, czujniki do pulsooksymetrii wielorazowego użytku, czujniki tlenowe

Pulsoksymetria

to nieinwazyjna metoda przezskórnego oznaczania wysycenia krwi tlenem. Metoda polega na zasadzie pomiaru wysycenia tlenem hemoglobiny, gdyż hemoglobina utlenowana i odtlenowana wykazuje odmienne właściwości optyczne. Jednocześnie rejestrowana jest również częstotliwość pracy serca (puls).

enviteccovidien

Czy wiesz, że..?

Kable i łączniki mają zastosowanie nie tylko w podłączeniach do aparatów EKG, ale również do monitorów, pulsoksymetrów oraz elektrod biernych.

envitec

kable i łączniki

kable główne do aparatów EKG, kable główne do aparatów holterowskich, kable do kardiomonitorów, łączniki do elektrod